Muud lisaained

Fibrex-Pakume naturaalset kiudainet, mis saadakse suhkrupeedist. See on naturaalne toode, mida valmistab endine Daniscole kuulub tehas Lõuna- Rootsis. Pakume nelja erineva osakese suurusega fraktsiooni, alates pulbrist lõpetades graanulitega.

Fibrex pagaritööstustele:

-pikendab säilivusaega

-suurendab väljatulekut

-annab pehmust, õhulisust

-suurendab kiudainete sisaldust

-parandab tekstuuri

Fibrexi kasutamine lihatoodetes ja pooltoodetena valmistatud toidus suurendab looduslikul viisil lihatoodete mahlasust, lisab neile tekstuuri ja suurendab lihatoodete väljatulekut.

Paksendajad- ehk hüdrokolloidid. Lisaained, mis stabiliseerivad toodet ning vastavalt soovile paksendavad või tekitavad geeli. Kõik pakutavad paksendajad on vees lahustuvad süsivesikud, milledel on kõrge funktsionaalsus juba madalatel doseeringutel. Samuti sobivad need tooted ideaalselt stabiliseerimaks valke.

Pakume Danisco hüdrokolloide nii monokomponentidena, kui ka erinevate valmissegudena. Antud toodete eesmärk on tagada lõpptootele soovitud paksem/ kreemisem tekstuur ja konsistents. Meie poolt pakutavad paksendajad on toodetud kõrgkvaliteetsest toorainest.

Saadaval on järgnevate monokomponentide põhised tooted:

- Alginaadid
- Guarkummi E412
- Karrageen E40
- Jaanileivapuujahu E410
- Ksantaankummi E415
- Pektiin E440                                            

    

Antimikroobsed tooted- meil on pakkuda antimikroobseid lisaaineid, mis hävitavad ning pärsivad soovimatute mikroorganismide teket toidus, ilma et avaldataks mõju toidu muudele omadustele (maitse, konsistents jne). Daniscol on lai valik naturaalseid ja ka sünteetilisi antimikroobseid lisaained, mis tagavad toodete pikemaajalise säilimise. Sobivad kasutamiseks nii joogi-, piima- ja lihatööstuses kui ka kulinaarias. Erinevate võimaluste kohta saate rohkem infot, kontakteerudes müügijuht Kerli Mathiesen´iga.


AS Veikand
Välja tn. 7 Pärnu
80010

Tel.: 4464930
Fax.: 4464931
E-mail: