Aroomid

Aroomid ehk lõhna- ja maitseained

AS Veikand esindab Eestis Šveitsi firma Firmenich lõhna- ja maitseaineid. Meil on pakkuda lai valik lõhna- ja maitseaineid nii joogi-, pagari-, piimatööstuse toodetele kui ka kommi- ja jäätisetööstuse toodetele ning ka kulinaariatoodetele.

Lõhna-ja maitseainete valik on mahlasest ja värskest kuni terava vürtsini. Saadaval on nii naturaalsed kui ka sünteetilised lõhna- ja maitseaineid, mis vormilt on vedelikud, pulbrid või kapsuleeritud pulbrid.

Firmenich on turuliider kapsuleeritud lõhna- ja maitseainete lahenduste pakkujana. Nendeks on Durarome ja Flexarome tootegrupid. Mõlema tootegrupi puhul on lõhna- ja maitseaine õlid sisestatud vees lahustuva süsivesikute maatriksisse, mis tagab nendele toodetele pikema säilimise ning stabiilsuse.  Durarome kapsuleeritud pulbrid on vees väga hästi lahustuvad ning hoiavad konstantset aroomiprofiili. Flexarome aga on hinnatud, kuna segades tundlike toodetega (nt mahl) püsib aroom muutumatuna ja samas kannatavad ka need kapsuleeritud lõhna- ja maitseained kuumutamist ning niiskust.

Te otsite maitseelamust - meie saame selle muuta täiuslikuks!

 

AS Veikand
Välja tn. 7 Pärnu
80010

Tel.: 4464930
Fax.: 4464931
E-mail: